Despre noi » Conducere

Valentin Nicolae Dr. Valentin Nicolae
Președinte de onoare



T: 
E: 

+40 746 233 422
nicolae@amvac.ro






Andrei Timen
Dr. Andrei Timen
Președinte
Dr. Robert Popa Dr. Robert Popa
Vicepreședinte
T: 
E: 

+40 722 713 110
office@amvac.ro
T: 
E: 

+40 748 205 277
robert@amvac.ro

Alice Radulescu
Dr. Călin Șerdean
Secretar științific
Calin Serdean
Dr. Coldea Nicolae
Consilier relații cu publicul
T: 
E: 

+40 726 233 096
calin@amvac.ro
T:  E: 
+40 722 349 229
coldea@amvac.ro


Coldea Nicolae
Dr. Mădălina Degenaro
Trezorier
Madalina Degenaro Dr. Ioana Manea
Secretar
T: 
E: 

+40 749 181 236
contact@amvac.ro
T:
E:

+40 740 686 431
ioana@amvac.ro

Ioana Manea
Dr. Enache Daniela
Consilier administrativ

T:
E:

+40 725 388 574
daniela@amvac.ro







Membrii comisiei organizare evenimente

  • Dr. Barbu Eduard
  • Arh. Diana Petculescu
  • Tiberiu Militaru (creație)
  • Răzvan Anastasescu (IT)

Cărți de specialitate
BSAVA - British Small Animal Veterinary AssociationBSAVA - Bursă de călătorie 2018

Telemedicină Veterinară

Serviciul este deschis de Institutul Veterinar de la Novara (IT) pentru medicină internă și cardiologie.

Sus